SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teskedar 5842094
nr 584 2094
Teskedar
12 st, silver, 1800-tal, (olika)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 maj 2009
kl 20:01:24
300 kr
450 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.